Śnieg w USA :
Kategorie: Wszystkie | Blogowanie z komóry
RSS
piątek, 28 września 2012
czwartek, 19 lipca 2012
poniedziałek, 16 lipca 2012
A nad morzem tak...

...a na promie tak :

poniedziałek, 14 maja 2012
Sory, że się tak chwalę

...ale jak wiadomo (cytat z mojej Mamy) jak się sam nie pochwalisz to nikt tego za ciebie nie zrobi. To "Beta Gamma Sigma" to taki czerwony pasek jest :) Filmik jest krótki i nic na nim za bardzo nie widać, ale dobrze za to słychać to, co ważne :)

I korzystając z okazji zapraszam Szanownych Czytelników do dołączenia się do niniejszych podziękowań : dla mojej Żony, bez której cierpliwości i wsparcia (i prania i gotowania i usypiania dzieci) ani ten Magister Administrowania Biznesem, a już na pewno żadna Beta Gamma Sigma nie doszłaby do skutku. To ja Tobie powienienem dzisiaj kwiaty kupować Niunia :)

czwartek, 03 maja 2012
A u nas tymaczasem Marielle Krystyna

W Atenach, tych w Dżordżji, urodziła sie dziś rano Marielle Bounds. Z tego, co słyszałem to wszyscy są zdrowi, Marielle dostała na starcie 9 punktów na 10, dokładnych parametrów nie pamiętam, oprócz tego, że było tego lekko ponad 7 funtów oraz 20 cali wzrostu. Wzrost, z tego, co mi Paulina powiedziała (bo miałem okazję z nią porozmawiać) jest w tzw. 90 percentylu, czyli wysoka dziewczyna.

Ciocia Gosia na zamieszczonym zdjęciu trzyma małe "burrito" - więcej zdjęć jest na Pauliny Fejsie i pewnie niedługo będzie na blogu Boundsów.

Także kilka urodzin w rodzinie i okolicach przyniósł koniec kwietnia i początak maja. Najpierw Roch a teraz Marielle czyli Marysia. I tego samego dnia w Anglii urodził się brat znanego niektórym Kyana - ulubionego kolegi Kuby.

A ja pozdrawiam z Nowego Orleanu.

dwa
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 127