Śnieg w USA :
Blog > Komentarze do wpisu
Sory, że się tak chwalę

...ale jak wiadomo (cytat z mojej Mamy) jak się sam nie pochwalisz to nikt tego za ciebie nie zrobi. To "Beta Gamma Sigma" to taki czerwony pasek jest :) Filmik jest krótki i nic na nim za bardzo nie widać, ale dobrze za to słychać to, co ważne :)

I korzystając z okazji zapraszam Szanownych Czytelników do dołączenia się do niniejszych podziękowań : dla mojej Żony, bez której cierpliwości i wsparcia (i prania i gotowania i usypiania dzieci) ani ten Magister Administrowania Biznesem, a już na pewno żadna Beta Gamma Sigma nie doszłaby do skutku. To ja Tobie powienienem dzisiaj kwiaty kupować Niunia :)

poniedziałek, 14 maja 2012, wfele

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: mfele, *.hsd1.ga.comcast.net
2012/05/14 21:21:40
Dzieki kochanie.... Duma mnie rozpiera :)
-
Gość: grekzorba, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/05/16 22:55:12
A my jesteśmy jeszcze bardziej dumni. Nie dość, że nasz syn jest szczególnie uzdolniony, to jeszcze ma szczególnie uzdolnioną żonę i szczególnie zdolne dzieci. Tyle powodów do radości dostajemy od Was kochani. Dziękujemy i życzymy wielkiego świętowania.
-
Gość: MS, *.play-internet.pl
2012/05/17 18:53:18
Wojtek,
w takim towarzystwie jak Ojciec i teść, to Ty miałeś małe pole manewru.
Rewelacją jest, że nie czujesz się zagoniony do MBA, ale podoba Ci się to.
Bo nie ma fajniejszej rzeczy (zawodowo) jak uczyć się i dostawać jeszcze za to kasę (w USA jest to lekko przesunięte w czasie, ale nadejszła właśnie wiekopomna chwiła).
Kolejny krok - pogadaj z Pauliną.